31 C
Kyiv
3 Липня, 2020

Про портал QuoVadis.org.ua

admin

Засновник порталу quovadis.org.ua шукаючи нових способів позитивного впливу на сучасне суспільство, вирішили відкрити інформаційно-суспільний портал QUOVADIS.org.ua.

Ми сподіваємось, що кожен, хто його відвідає, знайде щось для себе.

Місія порталу – інформувати про важливі суспільні події та інтерпретувати ці події з точки зору Церкви, а також коментувати церковні події та наближати їх значення до наших Користувачів. Бути поєднанням між релігією та суспільним життям неможливо без надання дружнього місця для відкритих та надихаючих дискусій з релігійних, соціальних, політичних та культурних питань.

Ми сподіваємось, що надані нами інструменти (коментарі, створення профілів, можливість збереження статей) спонукатимуть багатьох користувачів приєднатися до нашої спільноти, спільно створити портал та підтримати його місію.

З самого початку портал був і створений за принципом “знайти Бога у всьому”, тому в повсякденному житті можуть бути корисні елементи, такі як погода, календар імен, життєві поради, кулінарні поради тощо. QUOVADIS.org.ua – сучасно про життя та Церкву